Kupon Berjer

Beli saran ergonomik oturuma sahiptir.Kasa tamamen fırınlanmış kayın ağacından yapılmıştır. Oturum ve sırt el işleme kapitonedir. Boy (cm) En (cm) Yük. (cm) Berjer 63 70 70 Komot Farklı renkler de uygulanabilen komot için tıklayınız.

Pera Berjer

Beli destekleyen ergonomik yapısı ile konfor ön planda tutulmuştur. Ahşap kısımlarında fırınlanmış 1. sınıf kayın ağacı kullanılmıştır. Kumaşı esnemeye dayanıklı ve leke çıkarıcılar ile silinebilir. Nubuk olan kumaş silinebilir, esneyen ve su itici özelliğe sahiptir. Boy (cm) En (cm) Yük. (cm) Berjer 75 100 100 Pera Tv Ünitesi Pera Serisi tv ünitesi için tıklayınız.

Karina Berjer

Beli destekleyen ergonomik yapısı ile konfor ön planda tutulmuştur. Ahşap kısımlarında fırınlanmış 1. sınıf kayın ağacı kullanılmıştır. Kumaşı esnemeye dayanıklı ve leke çıkarıcılar ile silinebilir. Boy (cm) En (cm) Yük. (cm) Berjer 80 90 80 Tekli Dilsiz Uşak Dilsiz uşak için tıklayınız.

Milano Berjer

Ergonomik yapısı ile konfor ön planda tutulmuştur. Ahşap kısımlarında fırınlanmış 1. sınıf kayın ağacı kullanılmıştır. Kumaşı esnemeye dayanıklı ve leke çıkarıcılar ile silinebilir. Boy (cm) En (cm) Yük. (cm) Berjer 85 90 100 Tonet Askılık Farklı renkler de uygulanabilen askılık için tıklayınız.