Ladin Orta Sehpa

Tamamen 1. sınıf ladin masif paneldir. Boy (cm) En (cm) Yük. (cm) Orta Sehpa  120  68 35 Ladin Yemek Odası Ladin Serisi'nin yemek odası için tıklayınız.

Nancy Orta Sehpa

MDF kasa ve 1.sınıf fırınlanmış ahşap ayaklardan oluşmakta olup kanserojen madde içermeyen boya kullanılmıştır. İsteğe göre boyalı kısımlara farklı renkler de uygulanabilir. Boy (cm) En (cm) Yük. (cm) Orta Sehpa 130 75 38 Nancy Yemek Odası Nancy Serisi'nin yemek odası için tıklayınız.

Retro Orta Sehpa

Tamamen MDF olup kanserojen madde içermeyen boya kullanılmıştır. Boy (cm) En (cm) Yük. (cm) Orta Sehpa 115  68 36 Retro Berjer Retro Serisi berjer için tıklayınız.

Masal Orta Sehpa

Üst tabla tamamen MDF üzeri meşe kaplamadır. Boy (cm) En (cm) Yük. (cm) Orta Sehpa  123  82  40 Masal 2'li Zigon Masal Serisi zigon sehpa için tıklayınız.

Madalyon Ladin Orta Sehpa

Üst tabla 1. sınıf ladin masif panel olup telleme yöntemiyle dokuları ortaya çıkarılmıştır. Kanserojen madde içermeyen boya kullanılmıştır. Boy (cm) En (cm) Yük. (cm) Orta Sehpa 123 82 40 Madalyon Ladin Yemek Odası Madalyon Serisi yemek odası için tıklayınız.

Lukka Orta Sehpa

Ayaklar 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı olup üst tabla MDF üzeri ceviz kaplamadır. Boy (cm) En (cm) Yük. (cm) Orta Sehpa  120  69 36 Lukka Yemek Odası Lukka Serisi yemek odası için tıklayınız.

Buton Orta Sehpa

Tamamen MDF olup ayaklar 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacıdır. İsteğe göre antrasit renk değişebilir. Boy (cm) En (cm) Yük. (cm) Orta Sehpa  127  69 39 Buton Yemek Odası Buton Serisi yemek odası için tıklayınız.